Podłogi z deski warstwowej

Deski oraz parkiet warstwowy to fabrycznie sklejone ze sobą warstwy – użytkowa oraz techniczna, pełniąca rolę podkładu. Tak skonstruowany materiał dobrze znosi działanie czynników atmosferycznych, nie niszczy się pod wpływem zróżnicowanych temperatur oraz zmian wilgotności powietrza. Dzięki zwiększonej odporności jest przystosowany do zastosowania na działającym ogrzewaniu podłogowym.

Możliwość montażu na podłożu betonowym lub płycie OSB. Materiał wymaga klejenia na całej powierzchni posadzki. Oferujemy deski warstwowe fabrycznie wykończone w systemie olejowym, lakierniczym lub „surowe”, przystosowane do indywidualnego zabarwienia. Ich żywotność jest porównywalna do żywotności desek litych – przy odpowiedniej pielęgnacji podłoga posłuży do 100 lat! Przewagą desek warstwowych nad litymi jest szybka instalacja oraz możliwość natychmiastowej eksploatacji.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy deski warstwowe najwyższej jakości. W razie pytań – służymy pomocą. Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub odwiedzić nas w naszej siedzibie we Wrocławiu.